Książka dla Ciebie, Mądry dzieciak. Sudoku

Logiczne myślenie

Dzieci uczą się wielu rzeczy od osób dorosłych. Musimy tak nimi pokierować, żeby wyrośli na mądrych i pewnych siebie ludzi, którzy będą w stanie dokonać wielu rzeczy. Tak naprawdę to od rodziców zależy kim będą nasze dzieci. Dlatego też już od pierwszych dni życia dbajmy o nich. Pokazujmy im interesujące rzeczy, jak również mówmy im co jest dobre, a co złe. Dobre jest na pewno czytanie. Do wyboru razem z dziećmi mamy mnóstwo interesujących książek. Im wcześniej zaczniemy czytać razem z dziećmi, tym szybciej one zrozumieją jak ważne i dobre są książki. Jeżeli chcemy zaproponować dziecku fajną i wartościową książkę, to sięgnijmy po “Mądry dzieciak. Sudoku” (https://www.taniaksiazka.pl/madry-dzieciak-sudoku-katarzyna-sarna-p-1353232.html). Autorką jest Katarzyna Sarna.

Seria dla dzieci

Jest to książka, która należy do serii książek edukacyjnych dla małych dzieci. Szacuje się, że dzieci w zerówce mogą poradzić sobie z wieloma zadaniami znajdującymi się w tej serii. Pewne jest jednak na pewno, że starsze pociechy, które umieją już samodzielnie czytać i dobrze pisać. Młodsze dzieci w zerówce mogą mieć z tym jeszcze problem. Wszystko też zależy od rodzica, czy wykaże się chęcią pomocy dziecku. Seria “Mądry dzieciak” kilka książeczek, które można dzieciom zakupić na prezent. Jeżeli szukamy interesującego prezentu dla naszych pociech, który na pewno będzie miał dobrą wartość edukacyjną, to jest to naprawdę fajna alternatywa na której maluchy skorzystają. “Mądry dzieciak. Wytęż wzrok “, “Mądry dzieciak. Rebusy”, “Mądry dzieciak. Krzyżówki”, “Mądry dzieciak. Quizy” i Mądry dzieciak. Sudoku” to cała i fantastyczna seria zapewniająca mnóstwo rozrywki i niezłe łamanie głowy.

W krainie sudoku

Czy jesteście w stanie pojąć zasady sudoku? Wiele osób dorosłych ma z tym duży problem. Czy dzieci będą w stanie pojąć świat liczb, które nie powinny pojawiać się więcej niż jeden raz w jednym rzędzie? Oczywiście, że tak. Nie można zapomnieć, że dzieci mają to do siebie, iż potrafią szybko się uczyć i szybko łapać obowiązujące zasady. Nauka w młodym wieku idzie im o wiele szybciej niż będąc starszym! Jest to udowodnione naukowo. Jak to możliwe? To już nie nam rozsądzać. Jednak wykorzystajmy ten fakt i podsuńmy maluchom do rozwiązania sudoku. W środku znaleźć można wiele zagadek i łamigłówek, które wprowadzają nas w tajemniczy świat cyfr. Dzięki sudoku dzieci doskonale będą wiedzieć co to logiczne myślenie, a także co to znaczy dobra kombinacja. Nasze dzieci jeszcze nie raz nas zdziwią. A już na pewno wtedy, kiedy rozwiążą wszystkie zagadki sudoku.

Drzewo zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com