Niezbędny krok w jej makijażu, tusz do rzęs pozwala otworzyć oczy i nadać ostateczny szlif swojej urodzie. Ale jeśli chcesz uzyskać prawdziwy efekt wow, nadal musisz mieć piękne rzęsy! A jeśli powiemy Ci, jak dbać o rzęsy, aby wyglądać jak łania nawet bez makijażu? Podążaj za liderem !

1. Zmyj makijaż z rzęs: ponieważ demakijaż oczu jest często niechlujny, na linii rzęs zawsze pozostają resztki makijażu. Zrzuć to na coraz bardziej odporne kosmetyki, które trudno zdjąć. W efekcie rzęsy wypadają częściej. Rozważ zainwestowanie w specjalny środek do demakijażu oczu.

2. Nigdy nie pocieraj oczu: palcami lub wacikiem ten nieszkodliwy gest jest bardzo szkodliwy zarówno dla rzęs, jak i delikatnej skóry powiek. Aby prawidłowo usunąć makijaż, nałóż na oko wacik nasączony płynem do demakijażu i delikatnie dociśnij go na zewnątrz, aby oczyścić oko, nie uszkadzając go.

3. Odżywiaj swoje rzęsy: sprzymierzeńcem numer 1 rzęs jest olejek rycynowy, który wspomaga wzrost i wzmacnia mieszek włosowy. Czystą szczoteczką każdego wieczoru nakładaj odrobinę oleju rycynowego na rzęsy. Wykonuj ten rytuał przez miesiąc, gdy poczujesz, że Twoje rzęsy słabną. Jest to łatwa i niedroga metoda na rzęsy u góry.

4. Stosuj specjalną odżywkę do wzrostu: nigdy nie miałaś dużo rzęs i jesteś trochę skomplikowana? Sięgnij po specjalistyczne serum, które pogrubią, wzmocnią i zaczną rosnąć rzęsy w rekordowym czasie i bez użycia sztucznych rzęs.

5. Unikaj przedłużania łańcuszków: Twoja rzecz to przedłużanie rzęs o naturalnej lub rosyjskiej objętości. Lubisz wyglądać efektownie przez cały rok. Pamiętaj, aby robić przerwy co najmniej 3 tygodnie 3 razy w roku, aby mieszek włosowy mógł oddychać i nie stracić wszystkich naturalnych rzęs do sklejenia. Na stronie https://wirtualnekosmetyki.pl/-nowe-wdrozenia/co-powinna-zawierac-dobra-odzywka-do-rzes znajdziesz więcej informacji

6. Wyszczotkuj rzęsy: Podobnie jak włosy, rzęsy należy czesać czystą szczoteczką. W ten sposób pozbywasz się kurzu i sebum. Są rozplątane i wydają się pełniejsze.

7. Użyj zalotki: to idealne narzędzie do podkręcania rzęs godnych kabaretu. Aby dobrze go wykorzystać, możesz rozgrzać metal gorącym powietrzem suszarki do włosów (ale uważaj, aby się nie poparzyć). Uważaj, po nałożeniu tuszu nie możesz już podkręcić rzęs. Makijaż utwardzi rzęsy i wygnie je w metalowe narzędzie, które mogłoby je wyciąć!

Pięć wskazówek, jak dbać o rzęsy

Posiadanie pięknych, długich rzęs to marzenie wszystkich uzależnionych od piękna. Wiele osób uważa, że ​​machnięcie tuszem do rzęs jest kluczem do intensyfikacji spojrzenia. Jednak tusz do rzęs nie wystarczy, aby uzyskać wygląd femme fatale. Jeśli naturalne i urzekające spojrzenie Gigi Hadid wpadnie Ci w oko, Ô Magazine udzieli Ci wskazówek, jak prawidłowo je pielęgnować, aby uzyskać długie i piękne rzęsy.

Często zaniedbywane, są jednak kluczem do urzekającego wyglądu. Nawet jeśli podstawową funkcją rzęs jest ochrona oczu przed zanieczyszczeniami, to są one niezbędne w codziennej rutynie makijażu. Posiadanie pięknych rzęs to podstawa dopełnienia stylizacji. Ważne jest, aby na co dzień je rozpieszczać, ponieważ w dużym stopniu przyczyniają się do intensywności naszych oczu. Rzeczywiście, rzęsa mierzy od siedmiu do dwunastu milimetrów i jest wszczepiana dwa milimetry pod skórę powieki. W związku z tym mogą bardzo łatwo spaść. Rzęsy są jak nasze włosy, z czasem stają się cieńsze. Dlatego ważne jest, aby poświęcić im jak najwięcej uwagi, aby zachować wygląd łani, o który tak bardzo zazdrościsz. Jest jednak kilka wskazówek, jak dbać o rzęsy. Ô Magazyn daje Ci najlepsze wskazówki dotyczące urody, aby uzyskać długie i wzmocnione rzęsy, aby uzyskać efekt, który przyciągnie wzrok.

Delikatny demakijaż

To krok, który chcielibyśmy pominąć po długim dniu w pracy lub pijackim wieczorze, ale demakijaż to nieodzowny element pielęgnacji. Rzeczywiście, jeśli demakijaż pomaga zapobiegać starzeniu się skóry, pozwala wzmocnić rzęsy. Zanieczyszczenia, UV czy odporne tusze do rzęs, lista czynników osłabiających nasze rzęsy jest długa. Aby zapobiec przedwczesnemu wypadaniu rzęs, ważne jest, aby codziennie przed pójściem spać zmywać makijaż.