Rzetelna poradnia endokrynologiczna działająca w województwie warmińsko – mazurskim jest wybierana przez pacjentów, którzy mają wiedzę o tym, jak istotne jest dbanie o swój stan zdrowia pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Przyjmujący w tym gabinecie endokrynolog lidzbark warmiński profesor doktor habilitowany nauk medycznych Krystian Jażdżewski posiada również specjalizację w chorobach wewnętrznych i onkogenetyce. Ma specjalizację w genetyce klinicznej, a więc radzi sobie także z nad wyraz skomplikowanymi przypadkami medycznymi.

Zdobywał doświadczenie w renomowanej klinice w USA, gdzie badał dziedziczenie nowotworów. Wykrył wówczas gen odpowiadający za dziedziczenie raka tarczycy. Aktualnie zarządza on grupą lekarzy i naukowców Zakładu Medycyny Genomowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Centrum Nowych Technologii Uniwersytetu Warszawskiego. Dlatego chorzy, jacy wpisują się tu na konsultację wiedzą, że są pod opieką eksperta, który podchodzi do własnej pracy rzetelnie i jego diagnoza będzie trafiona.

Konsultacje z zakresu endokrynologii mogą odbywać się też zdalnie, a więc na wsparcie mogą liczyć pacjenci z całej Polski. Spotkania mogą dotyczyć tego typu przypadków jak: choroba Hashimoto, choroba Graves – Basedowa, guzki tarczycy, hiperprolaktynemia, niedoczynność przysadki, czynne hormonalnie gruczolaki, guzki nadnerczy, menopauza i andropauza, zaburzenia metaboliczne, nadwaga, potliwość, suchość skóry, czy retinopatia. Aby zapisać się na spotkanie z profesorem wystarczy przedzwonić na numer telefonu umieszczony na stronie www.

Diagnostyka oraz leczenie zaburzeń hormonalnych to specjalność wskazanej poradni, w jakiej ekspert bez przerwy się doskonali. Dlatego jego gabinet ma wiele pozytywnych rekomendacji i pacjenci ufają w sposoby kuracji, jakie są im proponowane w takim miejscu. Wystarczy przyjrzeć się opiniom na witrynie internetowej, by nabrać o tym przekonania.