Masz w planach w najbliższym czasie zakup wózka reanimacyjnego? Nie wiesz jeszcze który model wózka reanimacyjnego wybrać? Myślisz jakie wyposażenie dodatkowe jest konieczne przy wyborze wózka reanimacyjnego? Możemy wam zaproponować naszą pomoc. Firma euro-medical ma w swojej szerokiej ofercie cenowej sprzętu medycznego czy aparatury medycznej wiele rodzajów wózków reanimacyjnych. Jeśli chcesz poznać ofertę cenową wózków do reanimacji z oferty firmy euro-medical wyślij zapytanie ofertowe. Handlowcy opracują dla ciebie wycenę wózka do reanimacji w podstawowej wersji z wyposażeniem standardowym. Jeśli szukasz opcji tego produktu określ jakie elementy z wyposażenia dodatkowego cię interesują.

Co zawiera wózek do reanimacji? Wyposażenie standardowe wózka.

Znaczna większość wózków do reanimacji dostarczanych do placówek medycznych składa się z dwóchpodstawowych elementów. Pierwszy z wymienionych to korpus wózka. W tej sferze klient może określić ilość szuflad jaką oczekuje. Znaczna większość pracujących wózków reanimacyjnych na terenie oddziałów szpitalnych ma cztery, pięć czy sześć szuflad. To w zupełności starcza do przechowywania elementów potrzebnych do reanimacji. Podstawowe wózki do reanimacji oferowane do placówek medycznych, w większości przypadków posiadają na wyposażeniu: wieszak do kroplówek – bardzo często z możliwością regulacji wysokości, ruchomąpodstawę na defibrylator, płytę do reanimacji inaczej zwaną defibrylacyjną. W wielu przypadkach wózki reanimacyjne zawierają także kosz na odpady medyczne, uchwyt na rękawiczki. Ponadto z boku lub od frontu wózka medycznego znajduje się wysuwana półka.Ponadto wózek posiada na wyposażeniu pojemnik na zużyte igły. Wyposażenie standardowe wózka reanimacyjnego powinno zawierać również blokadę stanowiącą zabezpieczenie przed dostaniem się do wnętrza wózka osób nieproszonych. W tym celu stosowana jest blokada w postaci centralnego zamka na klucz lub inne rozwiązania przykładowozamknięcie wózka przy użyciu kłódki.

Zobacz ofertę na wózki reanimacyjne

Firma Euro-Medical z Żywca posiada rozległą ofertę wyposażenia szpitali. W ofercie można znaleźć sprzęt do każdej Sali szpitalnej. Dystrybutor może zając się kompleksowym wyposażeniem sal szpitalnych ale i całych placówek medycznych. Podjęcie decyzji zawsze pozostaje do wyboru przez klienta. To on decyduje o wyborze produktów z szerokiej oferty cenowej Euro-medical. Nawiązując współpracę z nowymi klientami, staramy się na początku odczytać dobrze oczekiwania klienta. Słysząc oczekiwania klienta prowadzimy z nim dialog aby zaoferować opcje dodatkowe docelowego produktu aby jeszcze lepiej wypełnić potrzebę klienta. Następnym krokiem jest opracowanie oferty. Po przygotowaniu oferty wysyłamy ją e-mailem albo przetargowej czekamy reakcje zwrotną klienta.
Zapraszamy do kontaktu:

F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90