Mali Losinj to sławny kurort dla turystów robiący doskonałe wrażenie na osobach, które na odpoczynek kierują się do Chorwacji. Cudowna pogoda, urzekająca przyroda, sporo zabytków, jak i opcja odwiedzania licznych dyskotek oraz spędzenie czasu na sportowo – to świetne miejsce dla osób doceniających odpoczynek w ciekawy sposób. Jeśli ktoś się tutaj wybiera to może zatrzymać się w apartamencie, domku letniskowym, domku nad morzem lub w kamiennym domu. Zwłaszcza 2 ostatnie propozycje są z chęcią typowane. Więcej wiadomości można znaleźć na witrynie internetowej http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/je-li-ovo-najljepsi-hrvatski-grad-s-najgorom-vizitkom.html

W Internecie można odnaleźć sporo korzystnych opinii od osób, które już tutaj były oraz nabrać przekonania, że rzeczywiście rozsądnie będzie się tu zjawić. Dużo osób zdecydowanych jest na przykład również na zatrzymanie na polu namiotowym. Zapewnione jest jedno: abstrahując od typu zatrzymania się można się tutaj poczuć doskonale. Przeszukiwać można coś dla siebie przykładowo pod kątem posiadanego zamiłowania.

Wielbiciele nurkowania mogą chociażby skierować się do zatoczki Cikat, gdzie na odcinku 300 metrów umieszczono jedenaście eksponatów – kopii XVI wiecznych armat, pochodzących z antyku naczyń glinianych oraz kotwic z czwartego oraz V wieku. Chorwacja od wielu lat znajduje się na liście państw ochoczo odwiedzanych. Prezentowana wyspa przyciągnie wielbicieli pięknych plaż: Bojcic, Kadin, Krivica, Pijesak, Borik, Veli Zal, czy Poljana. Godne zauważenia są zatoki: Suncana, Engleza, Valdarke, czy Zabodarski. Kąpiele i odpoczynek pod sosną to gwarancja komfortu.

Wyspa jest idealnym miejscem na urlop, a jej niezwykłości nie można zapomnieć. Nie jest znaczące, czy ktoś preferuje odpoczywać aktywnie albo biernie, odnajdzie tutaj to, co mu odpowiada. Jeśli ktoś planuje wczasy na tej wspaniałej wyspie i zastanawia się, jak wypoczywać, to nie poczuje znudzenia. Z tego względu sporo gości powraca tu często, jeśli tylko ma taką sposobność, będąc pod wrażeniem wysepki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY