Amber Collection to punkt sprzedaży proponujący najlepsze kolekcje biżuterii. Zakupy można robić tak samo w sklepach stacjonarnych, w Słupsku, Kołobrzegu oraz w Koszalinie, jak i w sklepie internetowym. W sklepie można znaleźć jedynie te produkty, jakie pochodzą z najnowszych kolekcji, czyli klientki i klienci dla których ważne są nowe trendy będą usatysfakcjonowani z tego, co jest dla nich dostępne. Cechą rozpoznawczą Amber Collection jest także to, że pomimo nowoczesnego nastawienia biżuteria będzie nawiązywała do posiadanych pierwotnych znaczeń. Można w tym spostrzec fascynację naturą, symboliką i minimalizmem.

Niebanalne wzory, dbałość o utrzymanie detali, imponująca jakość wykorzystanych materiałów i ręczne wykończenie sprawiają, że klienci wiedzą, że w tym punkcie sprzedaży mogą zrobić świetne zakupy i w ogóle nie będą rozczarowani. Klientki sklepu to przede wszystkim kobiety subtelne, które dostrzegają piękno w prostocie i chcące podkreślać swoją osobowość detalami, jakie będą zakładały na co dzień. W sklepie dostępna jest ekskluzywna kolekcja dla panów, która sprawia że każdy mężczyzna poczuje się wyjątkowo. Osoby prowadzące sklep regularnie obserwują branżę i są idealnie ukierunkowane. Dlatego też potrafią dostosować propozycję katalogową do rodzimego rynku biżuterii.

Uczestnictwo w targach branżowych pozwala w Amber Collection utrzymać światowy poziom. Asortyment zawiera: biżuterię złotą, biżuterię srebrną z bursztynem bałtyckim, a także biżuterię od tak cenionych zagranicznych marek jak: PANDORA, GUESS, CALVIN KLEIN, SWAROVSKI, NOMINATION, bądź OEUR DE LION. Stali klienci ochoczo zaopatrują się w outlecie i w dziale z rabatami, ponieważ mają świadomość, że będą mieć wgląd wyłącznie do tego, co wyróżnia najwyższa jakość wykonania. Biżuteria, jaką można kupować to: zegarki, bransoletki, pierścionki, kolczyki, naszyjniki, łańcuszki, kolie, breloki, spinki, zawieszki, broszki, jak i komplety biżuterii.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY