Z trudem wyimaginować sobie piękniejszy zakątek Europy. Miejsce, o którym mowa, to Jezioro Balaton. A dokładniej – Kemping Fured. To oczywiście on jest położony nad w największym stopniu znanym miejscem na Węgrzech, jakim jest Jezioro Balaton. Kemping Fured, który jest przedmiotem tematu, porośnięty jest dużymi drzewami. Nie brakuje na tym obszarze atrakcji. Jest to wymarzone miejsce do spędzenia familijnych wakacji.

Turyści mogą korzystać z kolosalnego basenu, w którego sąsiedztwie znajduje się dużo parasoli, a ich obowiązkiem jest ochrona przed słońcem. Do tego wolno skorzystać z sauny, a dzieci mają do własnej dyspozycji oddzielny brodzik.

Jakkolwiek, jest to miejsce otwarte na wszystkich podróżników, bez względu na wiek. Każdy z nas znajdzie tutaj coś stosownego dla siebie oraz z pewnością nie będzie się nudzić, a mile spędzi czas. I co najistotniejsze – wyjątkowo wypocznie podczas wakacji.

Turyści spędzający czas w miejscu, jakim jest Kamping Fured, mają do dyspozycji parę restauracji, w jakich serwowane są węgierskie przysmaki, a ceny nie są zanadto wygórowane – wynajmij przyczepę na wynajem kampera poznań oraz baw się. W pobliżu omawianego miejsca znajduje się piaszczysta plaża, a Jezioro Balaton nie należy co głębokich, dzięki czemu temperatura wody niemal przez cały czas jest niesłychanie przyjemna. Kemping ten położony jest na słoweńskiej wyspie, oddalonej około sto kilometrów od Lublany. Co więcej, w sąsiedztwie trzydziestu kilometrów usytuowana jest stolica Chorwacji, Zagrzeb. Kemping Terma Cortez, bowiem oczywiście o nim mowa, pod względem wielkości jest mały. Stanowi należycie część dużej miejscowości, która ma charakter wypoczynkowy.

Miejsce to jest przeznaczone dla osób w przeróżnym wieku. Sympatykami omawianego kempingu są zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak oraz starsi. Ewidentnie muszą oni jednak adorować odpoczynek nad wodą. Często z miejsca tego korzystają sportowcy, którzy mogą znaleźć sobie interesujące zajęcie zarówno na hali, jak i w centrum rekreacji, które położone jest zaraz w pobliżu hotelu. Park wodny składa się z dwóch części. Są to mianowicie: Letnia Riviera i Zimowa Riviera. Pierwsza z nich, to część zewnętrzna, z kolei Zimowa Riviera, to baseny wewnętrzne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY