Nie musisz przenigdy uderzyć czworonoga z jakiegokolwiek powodu. Nie możesz tego uczynić w ogóle. Bicie nie uczy niczego innego aniżeli to, iż pies ma okazję się ciebie obawiać i posłuszeństwo rodzi się wtenczas nie z miłości, a ze strachu. Nie tylko uderzenie nie będzie działać, jednakowoż to jest kompletnie przeciwne w rezultatach dla skutecznego szkolenia psów każdego typu. Żeby skutecznie kształcić czworonoga musisz nauczyć się zrozumieć, W jaki sposób pies myśli – psie przedszkole warszawa. Po pierwsze, psy są to zwierzęta stadne.

Taka jest ich natura. Psy nie spodziewają się żyć w demokratycznym społeczeństwie, w jakim każdy dostaje głos. Z punktu widzenia czworonoga, jest to absolutnie konieczne posiadać lidera. Taki lider podejmuje decyzje oraz utrzymuje bezpiecznych warunkach innych. Jest to coś co wypada zrobić, żeby zrozumieć, Chyba że jesteś psem alfa bądź twój pies będzie alfa – lider, w owym czasie inaczej się to będzie rozkładać. On może w owym czasie warczeć i warczeć, ponieważ jak inaczej mógłby zademonstrować innym, że jest on odpowiedzialny za przywództwo w stadzie?

W związku z tym przede wszystkim wypada wiedzieć, że on chce naświetlić swoją pozycję, jakkolwiek to ty masz być jego liderem – okaż mu to, jakkolwiek nie rób tego przez uderzenie. Bicie nie jest językiem, jaki zrozumie pies.

Kiedy pies jest niegrzeczny po prostu zatrzymaj go chwytając za plecy. Trzymaj go tam oraz stój nad nim, mówiąc nie. Mocno trzymaj oraz silnym głosem mów nie. Jedyną rzeczą, jaka się liczy, to jest ton głosu- ma obowiązek być zdecydowany. Następną rzeczą do zrobienia jest przedstawić mu, co jest prawidłowe i jakie zachowanie jest odpowiednie. Kiedy pojmie daj mu pochwały. Takie szkolenia psów to właściwy pomysł.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY