Jeśli zastanawiasz się, jak upiększyć oczy i nadać wyglądowi nowy wymiar, zwróć uwagę na Revamin Lash, czyli zaawansowane serum do rzęs o wysokiej wydajności i mocy. Kosmetyki to kopalnia składników odżywczych i toników. Posiadaczki słabych, cienkich rzęs zapewne zainteresuje również fakt, że Revamin Lash zawiera specjalny składnik, który wspomaga reprodukcję komórek włosa, dzięki czemu dynamicznie stymuluje wzrost nowych rzęs.

Revamin Lash – nieoceniona pomoc dla zmęczonych i niewyrażonych rzęs

Rzęsy są ważnym elementem oprawy oka, nadają głębi spojrzeniu i podkreślają naszą atrakcyjność. Niestety większość kobiet nie jest zadowolona z wyglądu swoich rzęs, albo dlatego, że są osłabione, gubione lub zamazane. Za krótka, za cienka w budowie, za mocno przerzedzona, za lekka, za chuda, za mało charakteru… nowoczesna odżywka do rzęs

Gdy chcemy nadać naszym rzęsom piękniejszy wygląd, staramy się zamaskować ich mankamenty tuszując rzęsy, zakładając sztuczne rzęsy, udając się na zabieg przedłużania do kosmetyczki lub stosując domowe środki czy zakupione odżywki. Każda z tych metod ma swoje zalety i wady. Jednocześnie Revamin Lash ma praktycznie same korzyści, gdyż w naturalny, nieinwazyjny, a zarazem głęboki i bardzo skuteczny sposób nadaje rzęsom kompleksową rewitalizację i prowadzi do pojawienia się dziesiątek nowych włosków.

Rzęsy – czynnik piękna i jednocześnie niezwykle przydatna biologiczna część skóry. Rzęsy to tzw. wyrostek w skórze, który pełni funkcję ochronną dla oka. Na górnej powiece jest zwykle 150-250 rzęs, a na dolnej 50-150 rzęs. Długość rzęs jest różna, ale zwykle waha się w granicach 8-10 mm u góry i 6-8 mm u dołu.

Pod względem budowy rzęsy nie różnią się od włosów na głowie – tworzą je zrogowaciałe komórki naskórka o dużej elastyczności. Są osadzone w mieszkach włosowych, wyposażone w cebulę, korzeń i łodygę. Połączone są ze skórą poprzez brodawkę, która odżywia rzęsy. Około 90% rzęs składa się z białek – keratyny i melaniny – a pozostałe 10% z wody. Melanina decyduje o kolorze naszych rzęs – im więcej melaniny, tym są ciemniejsze.

Dlaczego dostaliśmy rzęsy z natury?

Ich zadaniem jest ochrona oczu przed brudem, kurzem, piaskiem, owadami i innymi niekorzystnymi czynnikami. Rzęsy mają też za zadanie usuwać brud i zbędne drobinki, które jakimś cudem trafiły do oka.

Osłabione rzęsy

Produkt radzi sobie z innymi problemami, które dotykają rzęsy, które są spowodowane m.in. kosmetykami, demakijażem, źle wykonanymi zabiegami pielęgnacyjnymi. Nanolash sprawdza się u osób, których rzęsy zostały dotknięte kuracją lub zaburzeniami hormonalnymi (np. po ciąży lub karmieniu piersią). Odżywkę do rzęs Nanolash należy nakładać raz dziennie, najlepiej wieczorem. Ważne jest, aby przed nałożeniem Nanolash zmyć cały makijaż, szczególnie ze skóry wokół oczu.

  1. Inne komentarze

  2. zanieczyszczenia gromadzące się w skórze mogą uniemożliwić substancjom aktywnym dotarcie do korzeni rzęs
  3. Nanolash nie musi być nakładany w ilości większej niż zalecana

Zakup/dostawa produktu

Odżywkę do rzęs Nanolash można kupić online, w oficjalnym sklepie producenta. Każdy kraj jest reprezentowany na stronie internetowej, na której można kupić produkt. Cena spada, jeśli kupisz więcej opakowań w tym samym czasie. Odżywka do rzęs sprzedawana jest w trzech zestawach: Go! Go ! (1 x Nanolash), Dwa Kroki! (2 x Nanolash) i pokochasz to! (3 x Nanolash).

We współczesnej cywilizacji rola rzęs nie ogranicza się do ochrony oka i łapania brudu. Dziś pełnią również funkcję dekoracyjną, zwłaszcza dla pań. To właśnie ta część twarzy, którą podkreślamy i stylizujemy najczęściej. Niestety wiele kobiet nie ma możliwości nadania swoim rzęsom takiego wyrazu, jaki by sobie życzył. Przeszkadza im to, że rzęsy są w kiepskiej kondycji – z delikatnych, wrażliwych włosków trudno stworzyć rzęsy w rozmiarze XXL.

Choć na rynku dostępne są oprawki do tuszu do rzęs, które mogą dać dobre efekty, zarówno jeśli chodzi o wydłużenie, jak i pogrubienie rzęs, makijaż jest zawsze tylko tymczasowy. Po usunięciu kosmetyku rzęsy znów stają się cienkie, rzadkie i mało wyraziste. Dodatkowo ciągłe stosowanie ciężkich tuszów do rzęs osłabia naturalne rzęsy, co dodatkowo pogarsza ich ogólną kondycję.

Jak więc upiększyć swoje rzęsy? Najlepiej szukać takiej metody, która pozwoli nam dogłębnie zregenerować nasze rzęsy i pobudzić ich wzrost. Dzięki temu nasze rzęsy zawsze będą spektakularne, nawet bez dalszej aplikacji maskary. Jedną z takich metod jest Revamin Lash.