Zabieg botoksu wykonywany w komfortowych warunkach w Pure Aesthetic to jeden z innowacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Postrzegany jest on jako zabieg anti – aging. Przed każdym Botoks Lublin odbywa się wywiad z lekarzem. Konsultacja ma za zadanie zakwalifikować do zrobienia interwencji medycznej. Klientki są poinformowane o rezultatach, wskazaniach i przeciwwskazaniach. Można również oczekiwać na otrzymanie późniejszej dokumentacji zdjęciowej, przed i po zabiegu. To ukazuje, że klinika to miejsce profesjonalne. Znieczulenie dobierane jest indywidualnie i zastosowane są tylko sprawdzone urządzenia.

Dlatego można spodziewać się doskonałych rezultatów. W dodatku pacjenci mogą liczyć także oczekiwać na opiekę pozabiegową. Dokładny opis wszystkich zabiegów podany jest na witrynie internetowej. To dokładnie botoks jest jednym z chętniej dobieranych zabiegów, zarówno przez panie, jak i przez mężczyzn. Toksyna botulinowa pomaga wygładzać oraz spłaszczać zmarszczki mimiczne. Wstrzyknieta we właściwy mięsień hamuje przekazywanie impulsów pomiędzy nerwami a mięśniami. Tego typu oddziaływanie może trwać od czterech do 6 miesięcy. Po podaniu botoksu mięsień rozluźni się i skóra nie marszczy się.

W rezultacie twarz wygląda młodziej oraz nadal naturalnie. Zabieg można powtórzyć co pół roku. Pacjenci decydują się na niego, bo daje bezzwłoczne efekty i nie jest dużą ingerencją w organizm. Częste wskazania do jego przeprowadzenia to: zmarszczki mimiczne głównie w górnej części twarzy, okolica między brwiami a więc tak zwana lwia zmarszczka, kurze łapki wokół oczu, zmarszczki poprzeczne czoła, zmarszczki palacza w okolicy ust, zmarszczki i fałdy na brodzie i szyi, jak i opadające kąciki ust. Z wykorzystaniem botoksu wykonywane są także zabiegi korekcyjne: podnoszenie brwi, zmarszczki powiek dolnych, leczenie zgrzytania zębami, obniżanie i wydłużenie bródki, podniesienie czubka nosa, leczenie nadpotliwości i poprawa uśmiechu dziąsłowego.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY