Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Folie stosowane w ogrodnictwie – jakie są ich podstawowe rodzaje

Współczesne ogrodnictwo coraz częściej korzysta z najróżniejszych folii. Naprawdę często Folie ERG Bieruń wykorzystywane są chociażby do budowania różnego rodzaju tuneli. Tunele takie chronią przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie zapewniają w środku niezbędną wilgotność i temperaturę. Na naszym rynku znajdzie się dużo różnych odmian folii ogrodniczych, które się różnią właściwościami, parametrami technicznymi oraz ceną.

Z tego też powodu jeśli ktoś będzie planował się zająć uprawą kwiatów czy roślin i zamierza to robić w tunelu, to nie powinien mieć problemów z wyborem optymalnej opcji. Przede wszystkim ważne będzie to, na jak długi okres czasu będzie się kupować folię. Modele dedykowane na dwa sezony, czyli wiosenny i jesienny są znacznie tańsze, lecz bierze się to z tego, że zwyczajnie są mniej wytrzymałe i cieńsze. Z tego też powodu w wielu przypadkach lepszym pomysłem będzie zakupienie wieloletniej folii, bo takie modele mają jeszcze dodatkowe wzmocnienia które zwiększają ich poziom wytrzymałości.

Zastanowić się też można nad wybraniem wielowarstwowej folii, która jest dużo trwalsza i solidniejsza. Lecz w przypadku takich wersji należy sprawdzić jak wygląda w nich przepuszczalność światła. Parametr ten jest bardzo ważny dla odpowiedniego rozwoju roślin, jeżeli ilość światła będzie za mała to nie będą one miały optymalnych warunków. Takie folie dostępne są w wielu rozmaitych rozmiarach, w niejednym przypadku można też kupić je dokładnie na potrzebny wymiar.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz