Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Profesjonalny weterynarz mający specjalizację w okulistyce, leczący w klinice weterynaryjnej VET w Starych Babicach

Usługi okulistyczne proponowane w klinice weterynaryjnej VET w Starych Babicach to dużo zabiegów. Tak wieloaspektowe ukierunkowanie, jakie ma weterynarz okulista warszawa jest rezultatem niemałego poziomu jego wykwalifikowania oraz stałego udoskonalania się zawodowego. W głównej mierze podejmowane są zabiegi chirurgiczne z zastosowaniem nowoczesnego mikroskopu operacyjnego, jakie poprzedzi kompletne badanie przedniego i tylnego odcinka gałki ocznej. Zwierzęta mają również zrobione pozostałe testy pod diagnozę, powiązane z badaniem ilości wydzielonych przez psa łez, a także z udrożnieniem kanałów nosowo – łzowych. Na dodatek, przychodząc do zaprezentowanej kliniki z pupilem można także liczyć na kompleksowe badanie całej kondycji zdrowotnej.

Pieski będą mieć też zagwarantowany bezbolesny pomiar ciśnienia śródgałkowego, z użyciem nowoczesnego przyrządu do mierzenia ciśnienia. Weterynarz okulista diagnostykę wykonuje wykorzystując nowoczesny oftalmoskop bezpośredni i pośredni a także z lampy szczelinowej z możliwością zapisywania zdjęcia. Zespół ma certyfikaty z zakresu okulistyki zgodne ze światowymi standardami, co od pierwszego momentu wzbudza poziom zaufania pośród właścicieli psów. Kiedy będzie to niezbędne, wykonywana jest laserowa epilacja rzęs oraz przepisane są specjalistyczne medykamenty okulistyczne. Z uwagi na to że lecznica funkcjonuje przez siedem dni w ciągu tygodnia, to umożliwiona jest bezzwłoczna pomoc, jeśli będzie to potrzebne.

+Reklama+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz