Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Strona internetowa – jakie są podstawowe etapy

Jeżeli ktoś podejmie decyzję o tym, aby zamówić stronę internetową dla swojej firmy, to rozpocząć powinien od tego, aby znaleźć sprawdzonego wykonawcę. Jak się okazuje w praktyce, wcale tak łatwo z tym nie jest. Z takich też powodów zanim się wpisze w wyszukiwarkę słowa strona www i przeglądnie otrzymane rezultaty, to warto nad paroma sprawami chwilę się zastanowić.

Po pierwsze trzeba dokładnie wiedzieć, jakie się ma wymagania względem wyglądu i funkcjonalności. Jest to o tyle ważne, że początkowym etapem projektu jest szczegółowe ustalenie zakresu prac oraz wymagań. A to z kolei przekłada się na czas realizacji i koszty które będzie trzeba ponieść. Szukając firmy do takiego projektu warto sprawdzić, jakim posiada ona doświadczeniem i kompetencjami, oraz jakich technologii używa. Jeżeli będzie taka możliwość, to można przejrzeć wcześniejsze projekty, one dużo powiedzą na temat jakości wykonywanych prac. Poprosić też można o rekomendacje, jeżeli nie było żadnego problemu z projektami, to takie powinno się dostać.

Bez wątpienia ważną rzeczą podczas wyboru będzie kwestia terminów, ceny i umowy. Na pewno nie należy decydować się bezkrytycznie na jakieś tanie oferty, bowiem wiąże się to z pewnym ryzykiem. Niskie ceny często oznaczają tak samo niską jakość, i później liczne problemy z wyglądem czy funkcjonowaniem nowego serwisu. Jednak lepiej jest nieco więcej zapłacić, ale mieć pewność, że wszystko wykonane zostanie prawidłowo.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz