Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zabezpieczenia i design w apartamencie na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT

Ekskluzywne domy pływające od firmy SHOGUN HOUSEBOAT to doskonała alternatywa dla osób, które na przykład nie zamierzają spędzić urlopu w obiekcie hotelowym albo chcą pozostać rozdzielone od pozostałych osób. Każdy dom na wodzie został zaprojektowany w oparciu o wysokie standardy, wobec czego posiada ważne certyfikaty i kupujący faktycznie mają możliwość uwierzyć w to, że dobiorą dla siebie idealne wyjście.

Apartamenty mają nabity, indywidualny numer VIN, zaakceptowany na terenie całej UE. Nie wymagają też dodatkowego pozwolenia na postawienie ich na wodzie lub na innego rodzaju gruncie, jaki zostałby objęty ograniczeniem budowy. Na stronie firmowej można zobaczyć dotychczasowe realizacje oraz przekonać się, że domy te faktycznie idealnie wyglądają.

Podane są także szczegółowe parametry, jakie posiada pływający dom a więc od początku każdy wie, jaka powierzchnia będzie dla niego udostępniona. Wyposażenie apartamentu jest kompletne, a więc nie pozostaje nic innego, jak jedynie skorzystać z jego poszczególnych walorów. Poza tarasem przeznaczonym na wypoczynek dostępny jest również taras gospodarczy, z szafą techniczną, w jakiej znajdują się: agregat, pompy, przetwornica oraz moduł klimatyzacji. Pływające domy są dopasowane do oczekiwań osób, które chcą je zakupić oraz doceniają oryginalność, poczucie wolności i spędzanie czasu w wygodnych okolicznościach. Powierzchnia mieszkalna w pływającym po wodzie apartamencie wynosi 21 metrów kwadratowych. Apartament ma trzy tarasy.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz