Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czemu warto w magazynach stosować odpowiednie kurtyny

Praca na hali produkcyjnej czy magazynie często się wiąże z tym, że cały czas jest konieczność trzymania otwartych bram czy drzwi. Wynika to zwyczajnie z praktycznych powodów, gdyż często przez tego typu miejsce przechodzić będą pracownicy albo przejeżdżać jakieś pojazdy. Jeżeli w każdym przypadku trzeba by było coś otwierać i zamykać, to nie byłoby to wygodne. Pozostawienie z kolei niczym nie zabezpieczonego otworu to jednak ryzyko, że odczuje się bardzo szybko w środku działanie niekorzystnych atmosferycznych czynników, na przykład wiatru czy niskiej temperatury.

Dlatego też w takich sytuacjach sprawdzają się bardzo dobrze różnego rodzaju kurtyny magazynowe. Rozwiązanie takie jest znane i używane od dawna, przede wszystkim z tego powodu że jest bardzo wygodne i praktyczne. Typowe kurtyny złożone są z foliowych pasów mających różną grubość. Dzięki temu są one trwałe i dość odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie mają dużą elastyczność.

Mogą mieć też różny kolor, w zależności od miejsca montażu i oczekiwań zamawiającego. Dużą popularnością cały czas się cieszą przezroczyste wersje, ale jeśli ktoś nie będzie chciał, aby było przez nie wszystko widać, to pomyśleć może o jednym z wielu kolorów. Ponieważ tego typu paski wiszą pionowo, to można między nimi wygodnie przechodzić czy przejeżdżać jakimś pojazdem, a po paru chwilach wrócą one do pierwotnego kształtu. Skutecznie będą one chronić przed wiatrem, pyłem czy różnicami temperatur, można też za ich pomocą dzielić wnętrza na mniejsze części.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz