Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Jakie zalety mają tak często stosowane kurtyny magazynowe

W najróżniejszych halach magazynowych czy produkcyjnych, ale też i wielu budynkach firmowych stosowane są często różnego rodzaju bramy czy drzwi. Montowane są one zarówno pomiędzy pomieszczeniami w środku, jak też i na zewnątrz. Jeżeli z takich miejsc korzystać się będzie jedynie od czasu do czasu, to wówczas można je będzie spokojnie zamykać. Zupełnie inaczej przedstawia się sytuacja, gdy będą przez nie często przechodzić pracujące osoby lub przejeżdżać jakieś firmowe pojazdy, na przykład widłowe wózki.

W takich przypadkach każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mocno niewygodne, lecz również i zabierające dużą ilość czasu. Lecz nie w każdym przypadku da się zostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić duże różnice w temperaturach, jak też kurz, zapylenie czy trudniejsze warunki atmosferyczne. W takich sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w różnego rodzaju firmach.

Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że paski folii mają dość dużą grubość i po rozwieszeniu zachodzą na siebie, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Lecz jednocześnie bardzo łatwo można przez nie przejechać czy przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. Szerokość takich pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno bezbarwne, cieszące się największą popularnością, jak również w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz