Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekspresy Jura – dlaczego są tak popularne wśród wielbicieli kawy

Każdy kto lubi dobrą kawę wie, jak duże znaczenie ma solidny ekspres do jej parzenia. Ekspresy oferowane w sprzedaży są bardzo różnorodne. Proste i tanie egzemplarze zakupić już można za trzysta czy czterysta złotych, ale nie należy się po nich spodziewać jakiś cudów. Droższe urządzenia to także gwarancja lepszych materiałów, większej trwałości i smaczniejszej kawy, lecz za nie należy zapłacić od tysiąca do nawet kilkunastu tysięcy. Są jednak producenci, którzy mają w swojej ofercie urządzenia świetne jakościowo w przystępnych cenach, i do takich zaliczyć można Jurę.

Jura ekspresy to prawie stuletnia historia, ponieważ firma ta istnieje już od roku 1931. Przez cały ten czas nastawiona jest wyłącznie na ekspresy do kawy, dlatego wie w zasadzie wszystko w temacie parzenia tego przepysznego napoju. Praktycznie każdy Ekspres Jura to innowacyjne rozwiązania, zapewniające mnóstwo doznań smakowych. Jedno z takich rozwiązań to młynek Aroma G3. Wyprodukowany ze stali o dużej twardości bardzo dobrze będzie sobie radził nawet z mocno wypalonym ziarnem, rozdrabniając je na małe części. Dodatkowo użytkownik ma wpływ na to, jak grube będzie mielenie, a co za tym idzie również smak otrzymanego napoju.

Następnym pomysłem, jaki zawiera ekspres Jura e8 jest technika impulsowego parzenia. Dzięki niej uzyskać można bardzo intensywny aromat w przypadku małych kaw. Ogromne znaczenie dla smaku będzie miała jakość wykorzystywanej wody, i tutaj także ekspres Jura ENA ma coś ciekawego. Do jej oczyszczania zostały wykorzystane specjalnie zaprojektowane filtry, po zastosowaniu jakich nie ma potrzeby odkamieniania sprzętu. Oczywiście pamiętano również o wizualnej stronie, a pod tym względem Jura ekspresy doskonale wypadają.

Dedykowany dział inżynierów nieustannie czuwa nad tym, aby każdy model ekspresu wyglądał stylowo i nowocześnie. I rzeczywiście to ma miejsce, ponieważ wszystkie ekspresy tej firmy pozytywnie się wyróżniają wśród swojej konkurencji. Rzecz jasna są również trwałe, niezawodne i proste w codziennym użytkowaniu, oraz co najważniejsze, potrafią robić naprawdę smaczną kawę.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz