Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Estetyczna medycyna – nowoczesne urządzenia stosowane do zabiegów

Chyba każdy, kto jest zainteresowany medycyną estetyczną wie bardzo dobrze, jak duże znaczenie mają w niej nowoczesne urządzenia. Możliwości technologiczne poszły w tym zakresie bardzo do przodu, oferując możliwości, jakie przed kilkunastu laty jeszcze nie były możliwe. Dotyczy to na przykład laserów. Te od dawna są wykorzystywane do poprawiania urody, ale w ostatnich latach na rynku pojawiły się lasery diodowe. Wykorzystywane są w nich niezwykle precyzyjne głowice, przy pomocy jakich dotrzeć można do każdego z włosków i go skutecznie zniszczyć.

Depilacja laserowa Kraków realizowana przy pomocy tego typu przyrządów jest bardzo szybka i bezpieczna. Włoski są usuwane bez żadnego bólu, a efekty będą się utrzymywać przez długie lata. Niezwykle interesująco naukowcy także zastosowali niską temperaturę. Jedna z ostatnich nowości bowiem jeśli chodzi o pozbywanie się tłuszczu jest kriolipoliza cooltech Kraków. W metodzie tej na tłuszczowe komórki działa się zimnem, i pod jego wpływem zaczyna się rozpad, nazywany lipozą.

Jednocześnie pozostałe tkanki, takie jak skóra, mięśnie czy nerwy zostają w nienaruszonym stanie. Jeśli jakaś pani będzie się chciała pozbyć swoich zmarszczek, to czekał na nią będzie następny zaawansowany przyrząd, czyli NuEra Tight Kraków. W tym urządzeniu wykorzystywane są radiowe fale, o paru częstotliwościach. Ich wpływ na skórę jest naprawdę duży, bardzo dobrze ją ujędrniając i pozbywając się wszelkich niedoskonałości. Oczywiście również są to zabiegi bezbolesne i w pełni bezpieczne.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz