Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Innowacyjne zabiegi Icoone Laser umożliwiające szybkie pozbycie się cellulitu

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z wykorzystaniem lasera VARILITE, zaliczanego do nad wyraz uniwersalnych przyrządów. Taka nieszkodliwa technika zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co zapewnia: bezzwłoczny rezultat zamknięcia naczynek, satysfakcję pacjentów, bezinwazyjność a także bezpieczeństwo.

Zrobione przez specjalistów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emitowaniu wiązek energii jaka przechodzi na konkretną głębokość w warstwy tkanki skórnej oraz częściowo jest ona wchłaniana przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciskania się i zniszczenia naczynka krwionośnego. W rezultacie tych procesów metabolicznych naczynko zostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, jakie je otoczą, a potem w pełni znika.

Dochodzi do zamknięcia poszerzonych naczynek, zredukowania ilości naczyniaków rubinowych oraz obkurczania rumienia. Nowoczesne urządzenie pozwoli na zastosowanie podwójnej długości fali, co pozwoli pozbyć się drobnych, jak i dużych zmian naczyniowych. Za każdym razem parametry urządzenia dostosowane są do indywidualnych wymagań klienta. Specjaliści podejmują się zamykania naczynek na policzkach oraz na kończynach dolnych. Cennik wraz z opisem zabiegu podane są na witrynie www.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz