Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Żarówki do samochodów dostępne na lokalnym rynku – LED vs ksenon

Wybór dobrej żarówki samochodowej jest niezwykle istotny. Nie dość, że zwiększa on nasze bezpieczeństwo, to wyklucza coś tak prozaicznego, jak zdobycie mandatu. Dobra żarówka powinna właściwie naświetlać drogę, po jakiej jedziemy, jednak też to, co się dzieje na poboczu. Stosowna prędkość jazdy i właściwe oświetlenie zapewniają już sukces w bezpiecznej jeździe. Są różne rodzaje żarówek. Tyle samo jest też korporacji je produkujących. Powinniśmy pamiętać, by zawsze wybierać te przetestowanych marek.

Na szczęście wszelkie żarówki są tak samo oznaczone, według pewnych standardów. To gwarantuje dość prostą metodę zakupu. Jednym z rodzajów żarówek są żarówki samochodowe H4. Są to żarówki halogenowe użytkowane już na rynku od niesłychanie wielu lat. Mają one dwa żarniki, a są stosowane jako światła mijania lub też drogowe. Ich wydajność świetlna wynosi około 1000 lumenów, a solidność od 350 do 700 godzin. Oczywiście ich odporność zależy od częstotliwości oraz warunków, w jakich jest używana. Należałoby wtrącić, iż najporządniej żarówki jest wymieniać parami.

To naturalnie dzięki temu będziemy mieli pełne przekonanie, że żarówki będą świeciły jednakowo – więcej na LED H8. Niestety jak wykazują statystyczne dane wiele żarówek do świateł samochodowych sprzedawanych pomiędzy innymi w hipermarketach nie nadaje się absolutnie do użytku. Nie dość, że ich żywotność jest krótkotrwała, to dużo do życzenia pozostawia ich moc i siła. Co się potwierdza w wielu wypadkach, należałoby zainwestować w szykowne produkty. Wszelkie parametry dotyczące żarówek posiadają ściśle wskazane parametry. A jest ich parę. Należałoby poznać kilka rad, jakich żarówek unikać. Przede wszystkich tych z niebieską banią. Świecą one o dużo gorzej. Jesteśmy w stanie chcieć się zdecydować na żarówkę „50 plus”, która świeci odpowiedniej niż normalna.

Trzeba jednak pamiętać, że podziała ona także o połowę krócej. Konkretne rodzaje żarówek mają usystematyzowane oznakowania. Są to literka „H” i słuszna cyfra przy niej. To ułatwia konsumentowi kupno. Na przykład żarówki samochodowe H7 będą miały takie same parametry dla wszystkich firm. Wiadomo, iż jest to żarówka o jednym żarniku, wprowadzona do sprzedaży w 1995 roku. Jesteśmy w stanie być pewni dokładnej dokładności w rozłożeniu przez nią światła. Posiada ona zdolność produkcyjną około 1500 lumenów, a jej witalność formułowana jest na około od 300 do 500 godzin.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

One thought on “Żarówki do samochodów dostępne na lokalnym rynku – LED vs ksenon

Dodaj komentarz