Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekrany spawalnicze od firmy Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed negatywnym oddziaływaniem promieniowania IR oraz ultrafioletowego, jakie jest wywołane przez łuk spawalniczy. Spora redukcja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają też przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które są niewyposażone w środki i ubrania spawalnicze, a przebywają w pobliżu stanowiska spawalniczego. Proponowane przez producenta zasłony spawalnicze mają dwie krawędzie wzmacniane na górnej oraz dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane i zespolone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmocnione otwory, służące do zawieszenia zasłon na haczykach stalowych. Klienci mają możliwość wybierać produkty z katalogu bądź mogą zdecydować się na zasłony wykonane na indywidualne zamówienie.

Wyroby takie wypełniają uzgodnienia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest na stale oznakowany. Nie można tego znacznika usunąć albo zmienić. Oznakowanie złożone jest z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera a także daty wyprodukowania. W taki sposób oznaczona kotara spawalnicza ma gwarancję użyteczności podczas spawania. Na witrynie wytwórcy znajdują się użyteczne wskazówki związane z montażem i sposobem zastosowania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz